Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Akredytacja Śląskiego Kuratora Oświaty

Od listopada 2003r. w ramach Centrum Kształcenia Ustawicznego w Rudzie Śląskiej prowadzi działalność Firma Symulacyjna "MOST" Sp. z o.o.

 

Firma symulacyjna jest ośrodkiem kształcenia pracowników umysłowych w warunkach jak najbardziej zbliżonych do rzeczywistości. Nazwa firmy symulacyjnej wprost wskazuje, że jej istotą jest symulacja, czyli naśladownictwo pracy autentycznego przedsiębiorstwa, w którym wszystkie operacje, czy to biurowe, czy to handlowe, lub turystyczne itp. są identyczne z pracami prawdziwej firmy z wyjątkiem konkretnych towarów i pieniędzy. więcej...

 

Firma symulacyjna jest zarejestrowana w Centrali Firm Symulacyjnych "CENSYM" w Zielonej Górze. Współpracuje zarówno polskimi jak i zagranicznymi, zrzeszonymi w Europejskiej Centrali Firm Symulacyjnych "EUROPEN".

Od kwietnia 2011r.  Centrum Kształcenia Ustawicznego posiada AKREDYTACJE ŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY na PROWADZENIE PRAKTYK ZAWODOWYCH w Firmie Symulacyjnej "MOST" Sp. z o.o.

 

 

Co nas wyróżnia...

Jesteśmy szkołą publiczną.
 Nie pobieramy wpisowego,
 nie pobieramy czesnego. 
KKZ - Kwalifikacyjne Kursy
Zawodowe są bezpłatne. 
Wydajemy bezpłatnie 
zaświadczenia 
do ZUS, MOPS, itp.  
Nie pobieramy opłat 
za egzaminy, 
dodatkowe terminy, 
ani przerwanie nauki. 
Naszym słuchaczom
zapewniamy bezpłatne 
konsulatacje z:
> doradcą zawodowym, 
> psychologiem, 
> pedagogiem.