logistyk

TECHNIK LOGISTYK:

WYMAGANIA:    >> ukończone 18 lat oraz

>> minimum gimnazjum lub 8-letnia szkoła podstawowa

>> nie wymagane wykształcenie średnie.

KOSZT:  BEZPŁATNE

CZAS TRWANIA: 1 ROK / każda kwalifikacja

SYSTEM NAUKI:  ZAOCZNY

PRAKTYKI ZAWODOWE: szkoła pomaga w organizacji praktyk zawodowych

Logistyka jest to proces planowania oraz kontroli działań mających na celu opłacalny ekonomicznie przepływ i magazynowanie surowców, zapasów, wyrobów gotowych oraz związanych z nimi informacji począwszy od miejsca pochodzenia do miejsca konsumpcji, w celu zaspokojenia potrzeb klienta.
Zadaniem logistyki jest dostarczenie właściwego towaru, właściwemu klientowi, we właściwej ilości, we właściwym czasie, na właściwe miejsce, we właściwym stanie i po właściwej, czyli możliwie najniższej cenie.   (źródło definicji: Encyklopedia Zarządzania)

OPIS POSZCZEGÓLNYCH KURSÓW
Kwalifikacyjny kurs zawodowy A.30. Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania.
Na Kwalifikacyjnym Kursie Zawodowym A.30 słuchacz będzie zdobywał umiejętności zawodowe z zakresu:

1. Organizowanie i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesie produkcji

2. Organizowanie i monitorowanie procesów magazynowych

3. Organizowanie i monitorowanie dystrybucji

Szczegółowe umiejętności zdobywane na Kursie >> tutaj

Po  ukończeniu KKZ-tu oraz zdaniu egzaminu absolwent CKU będzie miał kwalifikacje zawodowe A.30. Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania.

Osoba taka może szukać pracy w większych i mniejszych firmach logistycznych, przewozowych, spedycyjnych.

Zapisz się >> tutaj

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kwalifikacyjny kurs zawodowy A.31. Zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych
Na Kwalifikacyjnym Kursie Zawodowym A.31 słuchacz będzie zdobywał umiejętności zawodowe z zakresu:

1. Organizowanie i monitorowanie procesów transportowych

2. Organizowanie środków technicznych w celu realizacji procesów transportowych

Szczegółowe umiejętności zdobywane na Kursie >> tutaj

Po  ukończeniu KKZ-tu oraz zdaniu egzaminu absolwent CKU będzie miał kwalifikacje zawodowe A.31.Zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych.

Zapisz się >> tutaj

Kwalifikacyjny kurs zawodowy A.32. Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych
Na Kwalifikacyjnym Kursie Zawodowym A.32 słuchacz będzie zdobywał umiejętności zawodowe z zakresu:

1. Organizowanie i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach gospodarczych

2. Organizowanie i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach administracyjnych:

- transport miejski,

- zapotrzebowanie na wodę, energię,

- logistyczna obsługa imperez masowych,

- gospodarowanie  odpadami.

Szczegółowe umiejętności zdobywane na Kursie >> tutaj

Po  ukończeniu KKZ-tu oraz zdaniu egzaminu absolwent CKU będzie miał kwalifikacje zawodowe A.32. Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych.

Zapisz się >> tutaj