ZAMKNIJ

"Sukces to nie to, co masz, ale to, kim jesteś."

BO BENNET

Drodzy Absolwenci,

z całego serca gratuluję Wam ukończenia nauki. Po latach spędzonych w naszej szkole, opuścicie ją bogatsi o  wiedzę i umiejętności, które pomogą Wam osiągać sukcesy w dalszym życiu.

Jestem dumny z Waszych osiągnięć. Teraz - po wysiłku, jaki włożyliście w naukę i swój osobisty rozwój, zasłużyliście na odpoczynek.

Ostatnie tygodnie są dla wszystkich bardzo trudne, nikt z nas nie spodziewał się, że w ten sposób będziecie kończyć edukację szkolną…

Miało być spotkanie z okazji zakończenia roku szkolnego, wręczenie świadectw ukończenia szkoły, osobiste gratulacje, uściski dłoni… Wszystko zmieniło się w jednej chwili, a my zobaczyliśmy jak ulotne są nasze plany. W jednej chwili wszyscy doceniliśmy ile znaczy zdrowie, możliwość spotkania się z  drugim człowiekiem i brak ograniczeń.

Jestem pewien, że przetrwamy ten trudny czas, bogatsi o kolejne doświadczenia, które z niego czerpiemy i …„jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie…”

Niech Wasz wysiłek i wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności zaowocują kolejnymi sukcesami w życiu.
Gratulacje!

Dyrektor CKU