Psycholog - o sobie

Witam serdecznie!

Nazywam się Klaudia Noworzyń - Maksis. Jestem psychologiem. Ukończyłam studia z zakresu psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Posiadam przygotowanie pedagogiczne, a od roku 2010 jestem nauczycielem dyplomowanym.

Pracuję z młodzieżą oraz dorosłymi prowadząc wykłady, treningi, zajęcia warsztatowe z zakresu psychologii, komunikacji interpersonalnej, stresu, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych i innych. Prowadzę też doradztwo indywidualne dla osób w trudnych sytuacjach życiowych (szkolnych, zawodowych i osobistych). Pracuję głównie w oparciu o metody terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu (SFA), w oparciu o zasoby klienta. Prowadzę też diagnozę psychologiczna posługując się m.in. metodami standaryzowanymi.

Zwracam dużą uwagę na jakość mojej pracy. Dbam też o rozwój osobisty. Uczestniczę w szkoleniach, kursach oraz studiach podyplomowych mających na celu podniesienie moich kwalifikacji, oraz wzbogacenie mojej wiedzy i umiejętności.