Pedagog - o sobie

Ukończyłam studia w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz dodatkową specjalizację z zakresu profilaktyki społecznej i pomocy psychologicznej.

Pracuję z młodzieżą, osobami dorosłymi udzielając porad i pomocy pedagogicznej w rozwiązywaniu między innymi problemów indywidualnych w trudnych sytuacjach życiowych i szkolnych.

Ważny dla mnie jest ciągły rozwój osobisty i zawodowy dlatego stale podwyższam swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach jak również w studiach doktoranckich z pedagogiki.