Doradca zawodowy - o sobie

Witam Państwa!

Z wykształcenia jestem socjologiem i doradcą zawodowym.

Ukończyłam studia socjologiczne na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz podyplomowe studia z doradztwa zawodowego  w Szkole Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego.

Pracuję  z młodzieżą oraz osobami dorosłymi prowadząc zajęcia warsztatowe z zakresu doradztwa edukacyjno - zawodowego oraz konsultacje indywidualne i rozmowy doradcze. Badam indywidualnie pod kątem np. predyspozycji zawodowych, typu osobowości zawodowej itp. wykorzystując takie narzędzia badawcze jak testy czy kwestionariusze ankietowe.

Swoją  wiedzę wzbogacam poprzez udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach, seminariach z zakresu orientacji i poradnictwa szkolno – zawodowego dla młodzieży i dorosłych.