Centrum Kształcenia Ustawicznego
w Rudzie Śląskiej

Konkurs „Selfie z ulubioną książką”

Biblioteka szkolna CKU w miesiącach październik, listopad i grudzień 2017 r. organizuje konkurs czytelniczy pn. „Selfie z ulubioną książką” .

Konkurs polega na tym, że słuchacze robią sobie zdjęcie z książką i dodają  do niego  uzasadnienie, dlaczego właśnie ją wybrali (może być forma wierszyka, rymowanki).

Konkurs skierowany jest do słuchaczy szkoły podstawowej, gimnazjalnej i licealnej. Zdjęcia proszę przesyłać na adres:

Rozwiązanie konkursu nastąpi w nowym roku 2018.

Najlepsze selfie zostanie nagrodzone dyplomem i niespodzianką.

Zdjęcie i wydruk selfie z ulubioną książką wymaga wyrażenia zgody na umieszczenie użytkownika na stronie internetowej i gazetce szkolnej.

Druk zgody do podpisania przez słuchacza w bibliotece szkolnej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie !!!

Odwiedza nas 839 gości oraz 0 użytkowników.